• Wild animals - projekt 2. ročník

• 3. 7. 2022
        • Divé zvieratká na našej škole? Naši druháci by Vám o tom vedeli rozprávať.

Na hodinách anglického jazyka sme sa o divých zvieratách veľa naučili a niektoré z nich dokonca navštívili aj našu školu.

Možno ich stretnete tiež... a týchto sa rozhodne nemusíte báť! ...Wild animals are lots of fun... Let´s go and meet them one by one.

Projekt realizoval: PhDr. Denisa Gazdíková

• V okolí našej školy to naozaj žije!

• 3. 7. 2022
        • Žiaci 1.D sa pred koncom školského roka vydali na výpravu za živou a neživou prírodou.

Naše múdre hlavičky sa zahrali na výskumníkov.  Úlohou žiakov bolo nájsť veci zo živej i neživej prírody, čím si overili a precvičili už osvojené poznatky z prvouky. Spolu sme sa presvedčili, že netreba chodiť ďaleko a že aj priamo v okolí našej školy to naozaj žije.

Hlavným komunikačným jazykom bol jazyk anglický. Spojili sme tak predmety anglický jazyk a prvouku.

A čo všetko sa nám podarilo nájsť? Prezradia vám priložené video a fotografie.

Projekt realizoval: Mgr. Veronika Tkáčová, PhDr. Denisa Gazdíková, Mgr. Ingrid Čupová

• Virtuálna prehliadka našej školy

• 30. 6. 2022
        • Počas nepriaznivej pandemickej situácie nemala verejnosť možnosť navštíviť budovu našej školy.

Preto sme sa rozhodli, že Vás ňou prevedieme formou virtuálnej prehliadky. Virtuálna prehliadka je stále v pracovnej verzii, ďalšie miestnosti, jednotlivé triedy a odborné učebne, ešte len pribudnú.

Nech sa páči, otvárame pre Vás "virtuálnu bránu" školy. Vítame Vás!

Stačí kliknúť na webovú stránku našej školy v časti ŠKOLA alebo TU