• Olympijský deň

• 28. 6. 2022
        • Dnes 27. 6. 2022 sa na našej škole konal Olympijský deň. Je to deň, kedy sa každý človek na svete môže stať aktívnym a dozvedieť sa niečo viac o olympijských hodnotách.

Pre našich žiakov sme si pripravili florbalový turnaj a olympijský kvíz. Víťazmi turnaja sa stalo družstvo, ktoré tvorili žiaci zo 8.A triedy. Na druhom miesto skončila 9.A a na treťom 8.C.

Olympijský kvíz potrápil nejedného žiaka no najlepšími sa stali P. Váczy zo 7.C a Z. Tomlein zo 6.C.

Gratulujeme víťazom a česť porazeným!

Mgr. Barbora Gočíková a Mgr. Martin Zibrinyi

• ScratchMatch - vyhodnotenie poroty

• 28. 6. 2022
        • V programátorskej sútaži určenej iba pre dievčatá vo veku od 8 do 15 rokov s názvom Scratch Match 2022 zažiarili naše dievčatá: K. Boritášová, Z. Imrichová a R. Staňová s edukatívnou hrou o správnom recyklovaní.

Na hodinách informatiky a vo svojom voľnom čase sústredili svoju kreativitu na kódovanie v programe Scratch. Odborná porota zložená z I. Halpert (Aj Ty v IT), N. Fialovej (Accenture), L. Šafránkovej (Zurich Insurence Company) im udelila 1. miesto v kategórii mladšie dievčatá - tím

Gratulujeme!

Mgr. Michaela Mikulcová

• Naši úspešní žiaci

• 27. 6. 2022
        • Dnes sme sa zúčastnili na krásnom podujatí v Kulturparku, kde primátor mesta Košice ocenil naších žiakov M. Kočíka (9.A), A. Fotulovú (9.B) a premiantku školy K. Šedivú (9.A) za reprezentáciu našej školy.

Gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšom štúdiu!