• Vedúca PK: Mgr. Timea Foldynová (DEJ + RUJ)

        Členovia:

        • Mgr. Renáta Bačová (OBN + RUJ + THD),
        • PaedDr. Iveta Bučková (GEG + NEJ),
        • Mgr. Iveta Kellemeš (GEG + BIO),
        • Mgr. Martin Zibrinyi (GEG + TSV),
        • Mgr. Lucia Prezbrucha Sabolová (ETV + VYV),
        • Mgr. Beáta Kráľová (NBV),
        • Ing.Anna Linkeschová (NBV - evanjelické),
        • Mgr. Jaroslav Széles (NBV - reformované),
        • Mgr. Matúš Spišák (NBV - pravoslávne),
        • Mgr. Tomáš Fisher (NBV - gréckokatolícke).

        PLÁNOVANÉ SÚŤAŽE, AKCIE A AKTIVITY:

        September

        Beseda – Hodina bez stresu a trémy

        Holokaust

        Sv. Omše – Začiatok príprav na sv. Prijímanie

        Október

        Príprava na biblickú olympiádu

        Projekt Moje praveké obydlie

        Unicef

        November

        Globálne vzdelávanie

        Beseda Spôsob prekonania smútku zo straty blízkeho človeka

        Projekt Prírodné a historické pamätihodnosti môjho rodiska

        Projekt Modlitba na oslavu stvorenia

        December

        Šk.kolo Dej.olympiáda

        Šk.kolo Geg.olympiáda

        Skupinová aktivita Darček pre najbližšieho kamaráta, kamarátku

        Príprava vianočnej dekorácie       

        Narodenie Spasiteľa

        Svetový deň ľudských práv

        Január

        Projekt Svetové náboženstvá

        Projekt Charita

        Február

        Obv. Kolo Dej.olympiáda

        Obv. Kolo Geg.olympiáda

        Tvorivé dielne Navrhni svoju masku

        Beseda Kresťanský pohľad na dôstojnosť človeka

        Marec

        Obv. Kolo Biblická olympiáda

        Projekt Zaujímavosti staroveku

        Deň zápasu za ľudské práva,

        Medzinárodný deň boja za odstránenie rasovej diskriminácie

        Apríl

        Exkurzia Veľká noc

        Deň Zeme

        Máj

        Projekt Ja a moja mamka

        Sviatosť zmierenia Prvé sv. prijímanie

        Jún

        Projekt Zobrazenie Ježiša v umení


        Výučbové stránky:

        Výsledky KOMPARA za šk. rok 2021/2022

        5. ročník

        VŠEOBECNÉ ŠTUDIJNÉ PREDPOKLADY

        8. ročník

        VŠEOBECNÉ ŠTUDIJNÉ PREDPOKLADY

        GEOGRAFIA

        BIOLÓGIA


    • Kontakty

      • Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice
      • skola@zsnovo.sk
      • Nám. L. Novomeského 2, 040 01 Košice Slovakia
      • 35540648
      • 2021605014
      • 055/625 29 61
  • Novinky

  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje