• English-style breakfast

• 13. 6. 2022
        • Piataci si dnes pochutili na vlastnoručne uvarených a upečených raňajkách English-style.

Úžasné dobrotky sme si spolu vychutnali na ihrisku a svietilo nám k tomu príjemné ranné slniečko.

Ing. Eva Ondrejčák Macholdová a Ing. Peter Jonáš

• KUK na výlet: 5.A

• 13. 6. 2022
        • V piatok 10. 6. 2022 sa žiaci 5.A triedy zúčastnili výletu v Košickej ZOO.

Napriek tomu, že ju už viacerí poznajú, stále sa v nej niečo mení a je čo poznávať napr. mláďatá. Deťom sa najviac páčili malé surikaty, ktoré boli naozaj rozkošné. Veľkou zaujímavosťou boli aj medvede hlavne preto, že jeden z nich si urobil ležovisko v korune stromu - to sme mnohí videli naozaj prvýkrát.

Výlet sme zakončili pozvaním na fantastickú pizzu v blízkom penzióne. Všetci sme sa vrátili späť plní zážitkov a tiež s plnými bruškami.

Mgr. Silvia Gergeľová a Mgr. Beáta Kráľová

• Čo nás čaká nasledujúci týždeň?

• 9. 6. 2022
        • Čo nás čaká nasledujúci týždeň?

13. 6. - 17. 6. - Zber papiera 📃

16. 6. - Prezentácia ročníkových prác 👩🏻‍🏫