• Súťažíme, skladáme, kreslíme

• 19. 6. 2022
        • Žiaci z 6.A na hodine angličtiny skladali slová a kreslili obrázky podľa opisu..

Tímy mali aj kontrolórov, ktorí dohliadali na korektný priebeh súťaže.

Ing. Eva Ondrejčák Macholdová

• Ako chutí angličtina?

• 19. 6. 2022
        • Žiaci z 5.C ochutnávali rôzne chute v angličtine priamo z taniera, nie z papiera.

Mgr. Ľubomíra Kövérová a Ing. Eva Ondrejčák Macholdová

• Ponuka priestorov na športové akcie v STEEL ARÉNE

• 17. 6. 2022
        • Vážení športovci a športoví priaznivci.

Ponúkame Vám priestory STEEL ARÉNY na športové podujatia a aktivity, pre ucelené záujmové skupinky, v nasledovných cenách a pozíciách:

1. Priestor Hlavnej haly - povrch umelý trávnik, s bránkami, aktivita: malý futbal.

2. Priestor Tréningovej haly - povrch ľadová plocha, s bránkami, aktivita: hokej, korčuľovanie, krasokorčuľovanie.

Podrobnejšie informácie nájdete TU.