• Čo robiť keď ....?

• Naši tretiaci sa minulý týždeň zúčastnili zdravotnej prípravy. Naučili sa čo majú robiť pri oživovaní alebo dusení sa. Vedia už čo je to KPR či defibrilátor. Sami si vyskúšali zachrániť medvedíkov, ktorí nedýchali či medveďa, ktorého uštipla včela. Chceme sa poďakovať p. Nagyovi za to, že navštívil našu školu a našich tretiakov hravou formou naučil ako podať prvú pomoc.

Mgr. Veronika Tkáčová

• Rodičia a stres

• Milí rodičia, opäť Vás pozývame k nám do školy povenovať sa otázkam duševného zdravia. Tentokrát budeme hovoriť o tom, ako zvládnuť stres. Tešíme sa na Vašu účasť!

• Skvelé umiestnenie v krajskom kole olympiády z nemeckého jazyka

• 15. februára sa uskutočnilo krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku, kde sa zišli najlepší nemčinári z celého Košického kraja. Po slávnostnom otvorení v historickej aule UPJŠ sa začala samotná súťaž, v ktorej si žiaci preverili svoje schopnosti v čítaní a počúvaní s porozumením, gramatickom teste, ale aj voľnej konverzácii a rozprávaní o obrázku. Našu škole vynikajúco reprezentovala Zara Tomlein z 8.C, ktorá vo veľmi silnej konkurencii obsadila skvelé 4. miesto. Zara, ďakujeme ti za reprezentáciu našej školy a želáme veľa podobných úspechov aj v budúcnosti.

• Nám. L. Novomeského 2, 040 01 Košice Košice Slovakia
      • DIČ: 2021605014