• Letné prázdiny začínajú!

• 3. 7. 2022
        • Milá školská komunita,

prajeme Vám krásne slnečné prázdninové dni, aby ste v kruhu svojich príbuzných a priateľov prežili príjemné dva mesiace, počas ktorých nazbierate veľa nových síl do ďalšieho školského roka.

Kolektív ZŠ Lacák

Školské vyučovanie začína 5. septembra.

• Školský časopis 3. číslo

• 21. 7. 2022
        • Ani sme sa nenazdali a už tu máme koniec školského roka 2021/2022. 10 mesiacov plných povinností, ale aj zábavy s priateľmi ubehlo ako voda a prišiel čas sa s Vami rozlúčiť posledným číslom časopisu NOVO2 v tomto školskom roku.

Na záver by sme chceli popriať všetkým žiakom našej školy a čitateľom časopisu NOVO2 pekné a ničím nerušené letné prázdniny plné nezabudnuteľných zážitkov.

Prajeme Vám príjemné čítanie a dovidenia opäť v septembri.

Čítajte TU.